Екстренний виклик 103

Cтруктура підрозділів

Про нову структуру Центру ЕМД

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 29.09.2020 №1088 (п.1.20.) затверджено План розвитку КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Відповідно до плану розвитку нашого Центру передбачено формування нової територіальної структури – поділ усіх територіальних підрозділів на 7 Станцій ЕМД. Частина адміністративних, технічних, логістичних повноважень буде делеговано у сферу повноважень керівників відповідних станцій.

Заплановані 7 Станцій ЕМД:

Відповідно до постанови КМУ від 17.03.2021 року №262 «Деякі питання створення єдиного аеромедичного простору» заплановано залучення медиків нашого Центру спільно з підрозділами авіаційного забезпечення Національної поліції України до виконання завдань з аеромедичної евакуації. З даною метою проведено підбір та навчання персоналу, підготовлено відповідні зміни до штатного розпису.

Також оновленою структурою заплановано створення додаткових 5 пунктів базування бригад ЕМД на території м. Львова:

Зазначені вище структурні зміни обговоренні двічі в колективі з залученням усіх профспілок Центру, презентовані та підтримані на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради від 25 лютого 2021 року №8 https://lvivoblrada.gov.ua/…/Prot…/VIII%20kad/105-8.docx

Даний штатний розпис також погоджено профільним департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА.

З метою забезпечення безперебійної роботи Центру, ефективної організації надання екстреної медичної допомоги населенню Львівської області, відповідно до Закону України від 05 липня 2012 року №5081 – VI «Про екстрену медичну допомогу» критично необхідним є введення в дію оновленого штатного розпису Центру.

Фінансовим ресурсом для імплементації зазначених вище змін Центр забезпечений завдяки укладеним договорам з НСЗУ Національна служба здоров’я України Національна служба здоров’я України, тому додаткового фінансування від обласного бюджету для цього не буде залучено.

Дякуємо Львівська обласна рада та Управління майном спільної власності Львівської обласної ради за підтримку реформ в екстреній медичній допомозі області.
Ірина Гримак, Євгеній Гірник, Юрій Холод, Сергій Івах, Непорада Наталія, Анна Ярмола, Леонід Цибуля, Roman Dmytryshyn, Nataliya Ivanchenko Timko, Марія Кульчицька-Волчко, Михайло Гичка, Ігор Ковальчук, Lesya Kobetska, Олег Дуда.