Екстренний виклик 103

Статистика робочих відділень на пунктах ЕМД

Статистика відділень ЕМД

Рівні відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги

  1. Здатність у разі потреби забезпечити екстрену (швидку) медичну допомогу та лікування до переміщення на більш високий рівень обслуговування. Організований доступ до лікаря. Організовані дії з перевірки якості.
  2. Невідкладна медична служба в невеликій лікарні з визначеним рівнем оцінки та обсягу лікування, що має справу з невеликими забоями, незначними травмами та хворобами.
    Може здійснювати реанімаційні заходи, обмежену стабілізацію стану, можлива вентиляції легень до направлення на більш високий рівень медичної допомоги. Медсестринський персонал навчений самостійно виконувати рентгенографію легень та кінцівок.
    Може надавати медичну допомогу травмованим на місцевому рівні. Організований доступ до надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги на даному етапі та евакуації для подальшого лікування в масштабі регіону. Організований доступ до спеціаліста-консультанта, включно психіатра, із можливістю переведення та направлення на вищий рівень.
  3. До можливостей рівня 2 додана наявність медсестринського персоналу, доступного для надання медичної допомоги в цілодобовому режимі. Сестринський персонал спроможний виконувати (крім основних) додаткові дослідження. Має цілодобову можливість надавати лікарську допомогу протягом 10хв.. За потреби доступні фахівці-консультанти загальної хірургії, анестезіології, педіатрії, загальної терапії. Реанімаційні послуги здійснюють у повному обсязі в окремо обладнаному приміщенні (кімнаті). Існує формальна програма перевірки якості. Є доступ до працівників партнерських гілок охорони здоров’я та до спеціаліста-психіатра для оцінки стану психічного здоров’я. Лікування, рентгенологічне дослідження та хірургічна допомога доступні в робочий час та в разі необхідності після робочого дня. Забезпечені програми навчання для медичного персоналу щодо організації екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
  4. Порівняно з рівнем 3 надається допомога в більшості невідкладних станів, включно зі стабілізацією та допоміжною вентиляцією легень, забезпечення невідкладною допомогою організовано більш досконало. Створення цього відділення проектують на регіональному рівні. Завідувач відділення є підготовленим фахівцем із досвідом з медицини невідкладних станів. Медичний персонал доступний цілодобово, включно з працівниками з базовими кваліфікаціями невідкладних станів на кожну зміну. Забезпечене цілодобове чергування за вимогою спеціалістів з інтенсивної терапії, загальної хірургії, педіатрії, ортопедії, анестезіології, терапії. Є цілодобовий доступ до психіатричної допомоги. Служба може надсилати медичні бригади до місця надзвичайної ситуації. За необхідності бере участь у регіональних пошукових заходах (обласні базові лікарні). Здійснює надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги та лікування травм на регіональному рівні. Забезпечує внутрішні формальні медичні програми освіти. Цілодобовий доступ до всіх діагностичних та лікувальних заходів з медицини невідкладних станів.
  5. Окрім забезпечення рівня 4 може бути передбачене керівництво та надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги за будь-якої надзвичайної ситуації. Директор повинен мати високий рівень кваліфікації з медицини невідкладних станів. У педіатричних лікарнях повинен бути директор із кваліфікацією спеціаліста в педіатричній невідкладній медицині. Крім директора в штаті передбачені додаткові спеціалісти з невідкладної медицини. На випадок надзвичайних ситуацій заплановано додаткове цілодобове покриття консультантом. Може бути створений Регіональний центр травми, який має взаємозв’язки з лікарнями третинного спеціалізованого рівня для направлення пацієнтів. Є доступ до діагностичного обслуговування. Служба відправляє команди до місця надзвичайної ситуації. За вимогою організоване цілодобове забезпечення психіатричної допомоги. Розширений час доступу до партнерських працівників охорони здоров’я (специфічні послуги: роботи у сфері соціальних проблем та фізіотерапії).
  6. До особливостей рівня 5 додані нейрохірургія та кардіо-торакальна хірургія. Суміжні спеціалісти за встановленим графіком. На вищому рівні може бути забезпечене надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги в регіоні. Служба має графік цілодобових чергувань спеціалістів штату відділення в неробочий час, може надавати екстрену медичну допомоги постраждалим із політравмою та іншими небезпечними для життя невідкладними станами. Є цілодобова окрема посада керівника медичних сестер. Організована консультативна допомога та надання допомоги до стабілізації стану пацієнтів у складних випадках, переданих від інших лікарень мережі. Може забезпечити або брати участь у регіональних пошукових заходах. Активна програма дослідження. Доступна комп’ютерна томографія та інші діагностичні дослідження для території обслуговування регіону.

Статистика робочих відділень на пунктах ЕМД за 9 місяців 2021 року

3000+

Співробітників ЕМД

198+

Машин на обслуговування викликів

7

Станцій ЕМД

24/7

Дбаємо про вас